Gano Excel Hakkında

Gano Excel

Hakkında

Gano Excel 1983 yılında kurulmuş ve 12 yıllık ARGE çalışmasının ardından 1995 yılında GANO EXCEL INTERNATIONAL olarak dünya çapında NETWORK MARKETİNG alanında yerini almıştır.

Gano Excel ürünleri 4000 yıllık geçmişi olan Mucizevi Bitki Kralı olarak adlandırılan Ganoderma Lucidum adı verilen mantarın özlerinden üretilmektedir. Bu mantar türü şirketimizin Malezya Kedah eyaletindeki çiftliklerinde %100 organik olarak yetiştirilmektedir.

Bir zamanlar sadece kraliyet ailelerinin sofralarını süsleyen bu bitki türü şimdi Gano Excel aracılığı ile tüm haklımızın evine farklı formlarda girmektedir.

Ganoderma Lucidum mantarının özü kullanılarak hazırlanan ürünlerimiz özel antioksidan özelliği taşımaktadır. Her damak tadına, her cilde ve her eve uygun olarak üretilen kahve ve özel içecekler, kişisel ve cilt bakım ürünlerinin yanı sıra gıda takviyelerine kadar geniş ürün çeşitliliği ile üretilerek dağıtılmaktadır.

GANO EXCEL TÜRKİYE

Gano Excel International, ülkemizdeki faaliyetine 2010 yılında Gano Excel Marketing Private İthalat ve Pazarlama Şirketi adı altında, %100 yabancı sermayeli olarak başlamıştır. Firmamızın uluslararası genel merkezinin yer aldığı Malezya’da 100’ün üzerinde farklı ürün üretmektedir, fakat Türkiye pazarında yeni olduğumuz için bugün itibariyle, ülkemizde 18 ana ürünüyle pazarda aktif olarak çalışmaktadır.

09:30 - 21:00
İletişim Saatlerimiz
Ataşehir - İstanbul
Merkez Bölgemiz
Sosyal Medyada Gano Excel

Gano Excel Videoları

Sosyal hesaplarda yayınlanan Gano Excel videolarını izleyerek bizim hakkımızda fikir sahibi olun.

Gano Excel Malezya Kongresi

GANO EXCEL Organik Sunum

Gano Excel Organik Sunum

GANO EXCEL Ödül Töreni

Çeşit Ürün
0
Ülkede Faliyet
0
Yıllık Pazar Deneyimi
0
SU GİBİ AKSIN GANO EXCEL HİZMETLERİ

Ücretsiz Gano Excel Üyelik

Gano Excel Patron Olun
Patron Olun

Gano Excel size kendi işinizin patronu olma imkanını sunuyor. Sizde kendi organizasyonunuzu kurun kendi ekibinizi yönetin ve her geçen gün daha fazla kazanın.

Gano Excel Zaman
Kısıtlanmayın

Bu iş sizin kendi işinizdir. Ne kadar çalışacağınıza siz karar verirsiniz. İster var olan işinizden arta kalan zamanlarda çalışın isterseniz Full Time olarak işinizin başında kalın.

Gano Excel Sürekli Kazanın
Sürekli Kazanın

İki yönlü kazanç sistem ile çalışıyoruz. Hem perakende üzerinden gelir sağlıyor hem de ekibimizle  kurmuş olduğumuz organizasyonlardan kazanç sağlıyoruz.

Hızlı Üyelik
Online Alışveriş
%100 Güvenilir
Hızlı İşlem
Recent Posts

Our Blog

Gano Excel Oleaf Rooibos Çayı
Categories
Gano Excel Ürünleri

Dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi Türkiye’de son dönemlerde oldukça popüler hale gelen Gano Excel Oleaf Rooibos Çayı muhteşem aroması ve beraberinde faydaları ile bir hayli ilgi görüyor. Bu eşsiz lezzete ve bir o kadar da faydalı çayı GANO EXCEL farklı ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Doğal beslenmeye dikkat edenler için bu çayın şeffaf ve içtenlikle belirtilen […]

Gano Fresh Diş Macunu
Categories
Gano Excel Ürünleri

Gano Fresh diş macunu hakkında bilinmesi gerekenleri, neler içerdiğini, sizlere ne gibi faydalar sağlayacağını ağız ve diş sağlığı açısından öneminin neler olduğunu sizlere elimizden geldiğince şeffaf bir anlatım şekli ile sizlerle paylaşacağız. Ağız ve diş sağlığı dendiği zaman herkesin aklına gelen ilk şey dişlerin beyazlığıdır. Ancak dişlerin bembeyaz olması ağız ve diş sağlığının doğru bir […]

Gano Excel Sabun, Gano Excel Transparan Sabun
Categories
Gano Excel Ürünleri

Özellikle sosyal medyada kendinden fazlaca bahsettiren Gano Excel Sabun ve Gano Excel Transparan Sabun veya diğer bir deyişle Gano Şeffaf Sabun hakkında daha detaylı bir bilgiye sahip olmak isterseniz şuan en doğru yerdesiniz. Milyonlarca insan yanılıyor olamaz Gano Excel Sabun için ne denli iyi olduğuna dair bir çok yerde yorumları hatta bu sabun ile ilgili […]