Categories
Gano Excel Ürünleri

Gano Fresh diş macunu hakkında bilinmesi gerekenleri, neler içerdiğini, sizlere ne gibi faydalar sağlayacağını ağız ve diş sağlığı açısından öneminin neler olduğunu sizlere elimizden geldiğince şeffaf bir anlatım şekli ile sizlerle paylaşacağız.

Ağız ve diş sağlığı dendiği zaman herkesin aklına gelen ilk şey dişlerin beyazlığıdır. Ancak dişlerin bembeyaz olması ağız ve diş sağlığının doğru bir şekilde korunduğu anlamına gelmez. Diş beyazlığı ile ağız ve diş sağlığı çok farklı olgulardır. Ağız ve diş sağlığı adına kullanılan birçok ürün aslına bakarsanız sadece dişlerin beyaz olmasını hedefleyerek üretilen ve ticari pazara hizmet eden ürünlerdir.

Birçok diş macununu içeriğinde eser miktarda florür bulundurmaktadır. Aslına bakılırsa florür diş ve kemik oluşumunda gereli olan bir iyondur. Ortalama olarak yetişkin bir bireyin vücudunun günlük olarak 2 ila 3 miligram arasında florür’e ihtiyacı bulunur. Ancak vücutta biriken bu florür zaman içerisinde farkında olmadan birtakım sorunlara yol açabilmektedir.

Florürün gerçek anlamda çürükleri engellediği bilinmektedir fakat florür aynı zamanda diyabet, tiroid hastalıkları, böbrek hastalıkları ve altrid denilen eklem iltihapları ile ilişkilendirilmektedir. Tüm bu durumlar göz önüne alındığında florür faydadan çok zarar sağlayabilmektedir ve 5 gramlık bir florür bile insan hayatını sonlandıracak kadar ciddi bir miktardır.

Gano Fresh Diş Macunu

Florürsüz olarak üretilen Gano Fresh Diş Macunu içeriğinde reishi mantarı özütü bulunmaktadır. Gano Fresh, diş ve dişetlerini temiz ve ferah tutmak için özel olarak formüle edilmiştir. Ferahlatıcı aroması ile ağzınızın her gün temiz olmasını ve nane kokulu hissetmenizi sağlar. Ağız içerisinde oluşabilecek aftları önlemeye yardımcıdır. Diş temizliğini sağlarken ağız bakımı konusunda da uzmandır. Gano Fresh Diş Macunu diş taşı ve tartar oluşumunu engellemeyi hedefler. Düzenli olarak kullanılması durumunda çürük oluşumunu en alt seviyeye kadar indirir.

İçeriği dolayısı ile diş eti çekilmelerini engellemeyi hedefleyen Gano Fresh Diş Macunu diş eti kanamalarını da minimum seviyeye indirmektedir. İçeriğinde bulunan nane aramasından dolayı maximum seviyede ağız ferahlığı sağlar. Aynı zamanda Gano Fresh Diş Macunu diş üzerinde leke yapabilecek yiyecek ve içeceklerin olumsuz etkilerini en alt seviyeye indirir.

Gano Fresh Diş Macunu hakkındaki düşüncelerinizi, deneyimlerinizi yazımızın altında bulunan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz. Soru, sorun ve temini hakkında bizimle hemen iletişime geçmenizi rica ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Calendar

Nisan 2024
PSÇPCCP
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 

Arşivler

Kategoriler

Son Yorumlar